90% європейських страховщиків очікує, що пандемія коронавіруса прискорить цифрові інновації

90% європейських страховщиків очікує, що пандемія коронавіруса прискорить цифрові інновації

Нове дослідження, перевірене дослідницьке та консалтингове підприємство Information Services Group показало, що більше 90% європейських страховиків очікують, що COVID-19 прискорить введення цифрових інновацій у відбиття.

86% руководителів страхових компаній на континентах, захищених ISG, очікують, що введення клієнтів суттєво змінить із-за пандемії COVID-19.

Більше 95% повністю або частково погоджуються з тим, що їх клієнти хочуть більше цифрових продуктів та послуг. Ні один клієнт не любить довго очікувати очікування, доповнення оптимізованих форм та довгих та запущених положень контрактів. Недавня цифрова цифровізація загальної життя – будь то робота вдома або покупки – також значуще і надалі зменшує очікування клієнтів страхових компаній.

Між тим, 64% покладають, що результати COVID-19 для їх бізнесу продляють більше років, а 21% очікують, що відновлення продлічується від 7 до 12 місяців.

Нижній кризис залишив нерешенний питання про пролонгації та настрої клієнтів страхових компаній, багатьох страхових компаній, що працюють під сумісництвом, що їм вдається підтримати свій клієнтський портфель.

Більше 60% опрошенних очікують, що ряд їх ділових партнерів буде винуждений увійти на ринок у результаті кризису COVID-19, завдяки новим іншуртех-компаніям представляють собою співбесіду вендорів, страхових технологій та постачальників ІТ-послуг.

Європейські страховики вважають, що їхня конкурентоспроможність залежить від покращеного та поглибленого обслуговування клієнтів.

Більше трьох четвертих респондентів вважають важливим підвищенням якості обслуговування клієнтів, більш ніж 74% також вважають важливим автоматизацію та оцифровку.

Крім того, половина відповідаючих сочли важливу стабільність роботи. При цьому економія коштів враховується пріоритетною лише четвертою пропрошенною.

URL новини: https://forinsurer.com/news/20/09/09/38421
Переклад: www.transmagistral.com.ua