СТРАХУВАННЯ НАЗЕМНОГО ТРАНСПОРТУ

Вже через три роки, як у 1895 році американці випустили автомобіль, вони застрахували першу машину. Сьогодні автострахування широко розповсюджене в усьому світі тому, що автомобіль – це не тільки засіб пересування, а й засіб підвищеної небезпеки. До того ж, він становить небезпеку насамперед для Вашого бюджету, оскільки вартість ремонту авто після аварії та відшкодування збитків потерпілим може обійтись у дуже велику суму. Беручи до уваги статистику дорожньо-транспортних пригод за останній час зрозуміло, що їздити без страховки – досить легковажно.

Що застраховано
Майнові інтереси Страхувальника, пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням транспортним засобом.
Наша компанія приймає на страхування усі види наземного транспорту. Також, на страхування може бути прийняте додаткове обладнання транспортного засобу, яке на момент укладення Договору страхування було на ньому стаціонарно встановлено.

Страхові випадки
Страхувальнику компенсуються збитки, а також видатки на рятування транспортних засобів, причепів та додаткового обладнання внаслідок страхових випадків:

1) пошкодження, знищення ТЗ або його частин внаслідок ДТП;
2) пошкодження, знищення ТЗ або його частин внаслідок протиправних дій третіх осіб;
3) пошкодження, знищення ТЗ або його частин внаслідок стихійних лих;
4) незаконне заволодіння транспортним засобо;
5) пошкодження стороннім предметом.

Страхова сума дорівнює ринковій вартості транспортного засобу на момент укладання Договору страхування або складає частину вартості транспортного засобу, що вплине на суму відшкодування, яке сплачується пропорційно відношенню страхової суми до дійсної вартості транспортного засобу на момент укладання Договору страхування.

Страховий тариф визначається залежно від страхової суми, обраних Страхувальником страхових ризиків та може коливатися від 2,3% до 6%.