Страхувааня Водного Транспорту

Страхування водного транспорту
Незалежність від примх норовливої стихії

ДВ процесі своєї діяльності будь-яка компанія може опинитися в ситуації коли збій у графіку поставок сировини, падіння збуту на вироблені товари, недоотримання грошових сум від банків та контрагентів може призвести до значних фінансових втрат. Захистити свій бізнес і капітал допоможе страхування фінансових ризиків.

Що застраховано
Майнові інтереси, пов’язані з відшкодуванням Страхувальником заподіяної ним шкоди фізичній або юридичній особі, її майну внаслідок експлуатації (в тому числі, використання для перевезень) морського (річкового) транспорту, що належить Страхувальнику або знаходиться в експлуатації, оренді, користуванні або на іншій правовій підставі у Страхувальника.

У випадку страхування відповідальності Страхувальника як Перевізника до потерпілих осіб відносяться вантажовідправники або вантажоотримувачі, що користуються послугами Страхувальника як Перевізника.

Страхові випадки:
1) непередбачений аварійний випадок засобу водного транспорту (аварія, зіткнення з плавучими і нерухомими предметами, посадка на мілину тощо);
2) аварії двигунів, рульового, навігаційного та іншогообладнання,встановленого на цьому засобі водного транспорту яке забезпечує технічну і технологічну функціональність цього транспортного засобу;
3) протиправні дії будь-яких осіб (крадіжка, пограбування, озброєний бандитський напад);
4) стихійні явища (удар блискавки, буря, землетрус, виверження вулкану, падіння метеориту, ураган, цунамі тощо);
5) порушення строків прибуття пасажирів в кінцевий або інший визначений Договором страхування пункт маршруту перевезення і строків доставки вантажу (багажу), за які Перевізник (Страхувальник, Водій) несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.