Останні новини:

05.11.2019

Страховики розповідають, чому не можна займатися самолікуванням і до чого це може привести?

30.10.2019

Новий Рейтинг безпеки автомобілів 2019 року від Insurance Institute for Highway Safety

Страхувааня Водного Транспорту

Страхування водного транспорту
Незалежність від примх норовливої стихії

ДВ процесі своєї діяльності будь-яка компанія може опинитися в ситуації коли збій у графіку поставок сировини, падіння збуту на вироблені товари, недоотримання грошових сум від банків та контрагентів може призвести до значних фінансових втрат. Захистити свій бізнес і капітал допоможе страхування фінансових ризиків.

Що застраховано
Майнові інтереси, пов’язані з відшкодуванням Страхувальником заподіяної ним шкоди фізичній або юридичній особі, її майну внаслідок експлуатації (в тому числі, використання для перевезень) морського (річкового) транспорту, що належить Страхувальнику або знаходиться в експлуатації, оренді, користуванні або на іншій правовій підставі у Страхувальника.

У випадку страхування відповідальності Страхувальника як Перевізника до потерпілих осіб відносяться вантажовідправники або вантажоотримувачі, що користуються послугами Страхувальника як Перевізника.

Страхові випадки:
1) непередбачений аварійний випадок засобу водного транспорту (аварія, зіткнення з плавучими і нерухомими предметами, посадка на мілину тощо);
2) аварії двигунів, рульового, навігаційного та іншогообладнання,встановленого на цьому засобі водного транспорту яке забезпечує технічну і технологічну функціональність цього транспортного засобу;
3) протиправні дії будь-яких осіб (крадіжка, пограбування, озброєний бандитський напад);
4) стихійні явища (удар блискавки, буря, землетрус, виверження вулкану, падіння метеориту, ураган, цунамі тощо);
5) порушення строків прибуття пасажирів в кінцевий або інший визначений Договором страхування пункт маршруту перевезення і строків доставки вантажу (багажу), за які Перевізник (Страхувальник, Водій) несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.